Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Restricted arc-connectivity of generalized p-cycles

Autor
Balbuena, C.; García, P.; Hansberg, A.; Montejano, L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete applied mathematics
Data de publicació
2012-06
Volum
160
Número
9
Pàgina inicial
1325
Pàgina final
1332
DOI
https://doi.org/10.1016/j.dam.2012.02.006 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Diameter, Generalized p-cycle, Line digraph, Restricted arc-connectivity
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants