Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Phragmén–Lindelöf alternative of exponential type for the solutions of a fourth order dispersive equation

Autor
Quintanilla, R.; Saccomandi, G.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Atti della Accademia nazionale dei Lincei. Rendiconti Lincei. Matematica e applicazioni
Data de publicació
2012-04
Volum
23
Número
2
Pàgina inicial
105
Pàgina final
113
DOI
https://doi.org/10.4171/RLM/620 Obrir en finestra nova
URL
http://www.ems-ph.org/journals/show_issue.php?issn=1120-6330&vol=23&iss=2 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GRAA - Grup de Recerca en Anàlisi Aplicada

Participants