Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Radial Moore graphs of radius three

Autor
Exoo, G.; Gimbert, J.; López, N.; Gomez, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete applied mathematics
Data de publicació
2012-07
Volum
160
Número
10-11
Pàgina inicial
1507
Pàgina final
1512
DOI
https://doi.org/10.1016/j.dam.2012.02.023 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0166218X12000844 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Moore bound, Radial Moore graph, Radius, de Bruijn graph
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants

  • Exoo, Geoffrey  (autor)
  • Gimbert Quintilla, Joan  (autor)
  • López Lorenzo, Nacho  (autor)
  • Gomez Marti, Jose  (autor)