Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Review of the paper: Stability of equilibrium solutions of autonomous and periodic Hamiltonian systems with n-degrees of freedom in the case of single resonance. F. dos Santos, J.E. Mansilla i C. Vidal, J. Dynam. Differential Equations 22 (2010), no. 4, 805–821

Autor
Gutiérrez, P.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical reviews
Data de publicació
2012-01
URL
http://www.ams.org/mathscinet-getitem?mr=2734481 Obrir en finestra nova

Participants