Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Token Graphs

Autor
Fabila, R.; Flores, D.; Huemer, C.; Hurtado, F.; URRUTIA, J.; Wood, D.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Graphs and combinatorics
Data de publicació
2012-05
Volum
28
Número
3
Pàgina inicial
365
Pàgina final
380
DOI
https://doi.org/10.1007/s00373-011-1055-9 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Graph, Johnson graph, Token graph
Grup de recerca
DCG - Discrete and Combinatorial Geometry

Participants

  • Fabila Monroy, Ruy  (autor)
  • Flores Peñazola, David  (autor)
  • Huemer, Clemens  (autor)
  • Hurtado Diaz, Fernando Alfredo  (autor)
  • Urrutia Galicia, Jorge  (autor)
  • Wood, David R.  (autor)