Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Three natural mechanical systems on Stiefel varieties

Autor
Fedorov, Y.; Jovanovic, B.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of physics A. Mathematical and theoretical
Data de publicació
2012-04-27
Volum
45
Número
168
Pàgina inicial
1
Pàgina final
14
DOI
https://doi.org/10.1088/1751-8113/45/16/165204 Obrir en finestra nova
Paraules clau
FAMILIES, FLOWS, MANIFOLDS, POISSON BRACKETS, SPACES
Grup de recerca
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants