Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Locally identifying colourings for graphs with given maximum degree

Autor
Foucaud, F.; Honkala, L.; Laihonen, T.; Parreau, A.; Perarnau-Llobet, G.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete mathematics
Data de publicació
2012-05-28
Volum
312
Número
10
Pàgina inicial
1832
Pàgina final
1837
DOI
https://doi.org/10.1016/j.disc.2012.01.034 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Chordal graphs, Graph colouring, Identification, Maximum degree
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants

  • Foucaud, Florent  (autor)
  • Honkala, Liro  (autor)
  • Laihonen, Tero  (autor)
  • Parreau, Aline  (autor)
  • Perarnau Llobet, Guillem  (autor)