Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Minimizing the error of linear separators on linearly inseparable data

Autor
Aronov, B.; Garijo, D.; Nunez, Y.; Rappaport, D.; Seara, C.; URRUTIA, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete applied mathematics
Data de publicació
2012-06
Volum
160
Número
10-11
Pàgina inicial
1441
Pàgina final
1452
DOI
https://doi.org/10.1016/j.dam.2012.03.009 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Classifiers, Error minimizers, Linearly inseparable
Grup de recerca
CGA -Computational Geometry and Applications

Participants

  • Aronov, Boris  (autor)
  • Garijo Royo, Delia  (autor)
  • Nunez Rodriguez, Yurai  (autor)
  • Rappaport, David M.  (autor)
  • Seara Ojea, Carlos  (autor)
  • Urrutia Galicia, Jorge  (autor)