Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The Sato-Tate Distribution and the Values of Fourier Coefficients of Modular Newforms

Autor
Gonzalez, J.; Jimenez, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Experimental mathematics
Data de publicació
2012
Volum
21
Número
1
Pàgina inicial
84
Pàgina final
102
DOI
https://doi.org/10.1080/10586458.2011.611747 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Lang-Trotter conjecture, Lehmer's conjecture, Sato-Tate distribution
Grup de recerca
MAK - Matemàtica Aplicada a la Criptografia
TN - Grup de Recerca en Teoria de Nombres

Participants