Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the bicanonical map of irregular varieties

Autor
Barja, M.; Lahoz, M.; Naranjo, J.C.; Pareschi, G.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of algebraic geometry
Data de publicació
2012-07
Volum
21
Número
3
Pàgina inicial
445
Pàgina final
471
DOI
https://doi.org/10.1090/S1056-3911-2011-00565-1 Obrir en finestra nova
URL
http://www.ams.org/journals/jag/2012-21-03/S1056-3911-2011-00565-1/ Obrir en finestra nova
Paraules clau
Birational geometry, regularity, sheaves, surfaces
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions
GEOMVAP - Geometria de Varietats i Aplicacions

Participants

  • Barja Yañez, Miguel Angel  (autor)
  • Lahoz Vilalta, Marti  (autor)
  • Naranjo del Val, Joan Carles  (autor)
  • Pareschi, Giusseppe  (autor)