Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Singular solutions of fractional order conformal Laplacians

Autor
Gonzalez, M.; Mazzeo, R.; Sire, Y.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of geometric analysis
Data de publicació
2012-07
Volum
22
Número
3
Pàgina inicial
845
Pàgina final
863
DOI
https://doi.org/10.1007/s12220-011-9217-9 Obrir en finestra nova
URL
http://www.springerlink.com/content/t608t0g2j0235783/ Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions

Participants