Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

A coupled PFEM-Eulerian approach for the solution of porous FSI problems

Autor
Larese, A.; Rossi, R.; Oñate, E.; Idelsohn, Sergio R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Computational mechanics
Data de publicació
2012-12
Volum
50
Número
6
Pàgina inicial
805
Pàgina final
819
DOI
https://doi.org/10.1007/s00466-012-0768-9 Obrir en finestra nova
URL
http://link.springer.com/article/10.1007/s00466-012-0768-9 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
(MC)2 - Grup de Mecànica Computacional en Medis Continus
(MC)2 - UPC Mecànica de Medis Continus i Computacional
GMNE - Grup de Mètodes Numèrics en Enginyeria

Participants