Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Weighted weak modular and norm inequalities for the Hardy operator in variable L-p spaces of monotone functions

Autor
Boza, S.; Soria, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Revista Matematica Complutense
Data de publicació
2012-07
Volum
25
Número
2
Pàgina inicial
459
Pàgina final
474
DOI
https://doi.org/10.1007/s13163-011-0071-x Obrir en finestra nova
Paraules clau
Modular Inequalities, Hardy Operator, B-p Weights, Variable L-p Spaces, Monotone Functions
Grup de recerca
LARCA - Laboratori d'Algorísmia Relacional, Complexitat i Aprenentatge

Participants