Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Exponentially and non-exponentially small splitting of separatrices for the pendulum with a fast meromorphic perturbation

Autor
Guardia, M.; Martinez-seara, Tere
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Nonlinearity
Data de publicació
2012-04-10
Volum
25
Número
5
Pàgina inicial
1
Pàgina final
44
DOI
https://doi.org/10.1088/0951-7715/25/5/1367 Obrir en finestra nova
URL
http://iopscience.iop.org/0951-7715/25/5/1367/ Obrir en finestra nova
Grup de recerca
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC