Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Classification of symmetric periodic trajectories in ellipsoidal billiards

Autor
Casas, P.; Ramirez, R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Chaos : an interdisciplinary journal of nonlinear science
Data de publicació
2012-04-04
Volum
22
Número
2012
Pàgina inicial
1
Pàgina final
26
DOI
https://doi.org/10.1063/1.4706003 Obrir en finestra nova
URL
http://www.pagines.ma1.upc.edu/~rafael/res/pdf/chaos2012b.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants