Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The span of correlations in dolphin whistle sequences

Autor
Ferrer-i-Cancho, R.; McCowan, B.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of statistical mechanics: Theory and experiment
Data de publicació
2012-06
Volum
2012
Número
P06002
Pàgina inicial
1
Pàgina final
12
DOI
https://doi.org/10.1088/1742-5468/2012/06/P06002 Obrir en finestra nova
URL
http://arxiv.org/pdf/1205.0321v2.pdf Obrir en finestra nova
Paraules clau
Stochastic Processes, Sequence Analysis (experiment), Communication, Supply And Information Networks
Grup de recerca
GPLN - Grup de Processament del Llenguatge Natural

Participants