Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Billiards with a given number of (k,n)-orbits

Autor
Pinto, S.; Ramirez, R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Chaos : an interdisciplinary journal of nonlinear science
Data de publicació
2012-04-04
Volum
22
Número
2
Pàgina inicial
1
Pàgina final
6
DOI
https://doi.org/10.1063/1.3697986 Obrir en finestra nova
URL
http://www.pagines.ma1.upc.edu/~rafael/res/pdf/chaos2012a.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants