Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Factorization of sequences in discrete Hardy spaces

Autor
Boza, S.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Studia mathematica
Data de publicació
2012
Volum
209
Número
1
Pàgina inicial
53
Pàgina final
69
DOI
https://doi.org/10.4064/sm209-1-5 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Bmo, Commutator, Discrete Hilbert Transform, Hardy Spaces
Grup de recerca
LARCA - Laboratori d'Algorísmia Relacional, Complexitat i Aprenentatge

Participants