Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Dual concepts of almost distance-regularity and the spectral excess theorem

Autor
Dalfo, C.; van Dam, E.; Fiol, M.; Garriga, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete mathematics
Data de publicació
2011
Volum
32
Número
17
Pàgina inicial
2730
Pàgina final
2734
DOI
https://doi.org/10.1016/j.disc.2012.03.003 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Distance matrices, Distance-regular graph, Eigenvalues, Idempotents, Local spectrum, Predistance polynomials
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants