Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

A note on the spatial behavior for the generalized Tricomi equation

Autor
Quintanilla, R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Applied mathematics letters
Data de publicació
2012-12-01
Volum
25
Número
12
Pàgina inicial
2258
Pàgina final
2261
DOI
https://doi.org/10.1016/j.aml.2012.06.013 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0893965912002868 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GRAA - Grup de Recerca en Anàlisi Aplicada

Participants