Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the approximation of derivatives using divided difference operators preserving the local convergence order of iterative methods

Autor
Grau, M.; Noguera, M.; Amat, S.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of computational and applied mathematics
Data de publicació
2013-01-01
Volum
237
Número
1
Pàgina inicial
363
Pàgina final
372
DOI
https://doi.org/10.1016/j.cam.2012.06.005 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1242109~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
MMAC - Models Matemàtics aplicats a les ciencies humanes i de la natura

Participants