Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Fair domination in graphs

Autor
Caro, Y.; Hansberg, A.; Henning, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete mathematics
Data de publicació
2012-10-06
Volum
312
Número
19
Pàgina inicial
2905
Pàgina final
2914
DOI
https://doi.org/10.1016/j.disc.2012.05.006 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Fair domination
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants

  • Caro, Y.  (autor)
  • Hansberg Pastor, Adriana  (autor)
  • Henning, M.  (autor)