Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Pseudo-distance-regularized graphs are distance-regular or distance-biregular

Autor
Fiol, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Linear algebra and its applications
Data de publicació
2012
Volum
437
Número
12
Pàgina inicial
2973
Pàgina final
2977
DOI
https://doi.org/10.1016/j.laa.2012.07.019 Obrir en finestra nova
Projecte finançador
2009SGR1387
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0024379512005605 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants