Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

A note on the Darboux theory of integrability of non-autonomous polynomial differential systems

Autor
Blázquez-Sanz, D.; Pantazi, C.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Nonlinearity
Data de publicació
2012-08-10
Volum
25
Número
9
Pàgina inicial
2615
Pàgina final
2624
DOI
https://doi.org/10.1088/0951-7715/25/9/2615 Obrir en finestra nova
URL
http://iopscience.iop.org/0951-7715/25/9/2615/ Obrir en finestra nova
Grup de recerca
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants