Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Class number formulas for certain bicyclic biquadratic number fields as finite sums involving jacobi elliptic functions

Autor
Gómez, M.; Lario, J.-C.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of number theory
Data de publicació
2012-08
Volum
8
Número
5
Pàgina inicial
1257
Pàgina final
1270
DOI
https://doi.org/10.1142/S179304211250073X Obrir en finestra nova
URL
http://www.worldscientific.com/doi/pdf/10.1142/S179304211250073X Obrir en finestra nova
Paraules clau
Class Number Formula, Jacobi Elliptic Functions, Class Field Theory, Bicyclic Biquadratic Number Fields
Grup de recerca
TN - Grup de Recerca en Teoria de Nombres

Participants