Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

A generalized Fleming and Harrington's class of tests for interval-censored data

Autor
Oller, R.; Gomez, G.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Canadian journal of statistics. Revue canadienne de statistique
Data de publicació
2012-09-03
Volum
40
Número
3
Pàgina inicial
501
Pàgina final
516
DOI
https://doi.org/10.1002/cjs.11139 Obrir en finestra nova
URL
http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/cjs.11139/abstract Obrir en finestra nova
Paraules clau
Interval-censored Data, Permutation Test, Treatment Comparison, Weighted Log-rank Test
Grup de recerca
GRBIO - Grup de Recerca en Bioestadística i Bioinformàtica

Participants