Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

A linearized statistical XPM model for accurate Q-factor computation

Autor
Ruiz, M.; Velasco, L.; Monti, P.; Wosinska, L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
IEEE communications letters
Data de publicació
2012
Volum
16
Número
8
Pàgina inicial
1324
Pàgina final
1327
DOI
https://doi.org/10.1109/LCOMM.2012.061912.120680 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Off-line Ia-rwa, Physical Layer Impairments, Statistical Modeling
Grup de recerca
GCO - Grup de Comunicacions Òptiques

Participants