Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

New rational identities for entropy involving zeros and coefficients of complex polynomials

Autor
Popescu, P.; Diaz-Barrero, J.L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Polytechnical University of Bucharest. Scientific bulletin. Series A, applied mathematics and physics
Data de publicació
2012
Volum
73
Número
4
Pàgina inicial
37
Pàgina final
46
Paraules clau
Complex Polynomials, Entropy, Finite Sums, Identities In The Complex Plane, Rational Identities
Grup de recerca
NRG - Riscos Naturals i Geoestadística

Participants