Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Uniqueness and stability of saddle-shaped solutions to the Allen-Cahn equation

Autor
Cabre, X.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal de mathématiques pures et appliquées
Data de publicació
2012-09
Volum
98
Número
3
Pàgina inicial
239
Pàgina final
256
DOI
https://doi.org/10.1016/j.matpur.2012.02.006 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Allen-Cahn equation, Saddle-shaped solutions
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions

Participants