Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Modeling large scale shoreline sand waves under oblique wave incidence

Autor
Van den Berg, N.; Falques, A.; Ribas, F.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of geophysical research
Data de publicació
2012
Volum
117
Número
3
Pàgina inicial
1
Pàgina final
18
DOI
https://doi.org/10.1029/2011JF002177 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/26393 Obrir en finestra nova
Citació
Van den Berg, N.; Falques, A.; Ribas, F. Modeling large scale shoreline sand waves under oblique wave incidence. "Journal of geophysical research", 2012, vol. 117, núm. 3, p. 1-18.
Grup de recerca
DF - Dinàmica de Fluids: formació d'estructures i aplicacions geofísiques

Participants

Arxius