Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

A new bound for the connectivity of cages

Autor
Balbuena, C.; Salas, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Applied mathematics letters
Data de publicació
2012-11
Volum
25
Número
11
Pàgina inicial
1676
Pàgina final
1680
DOI
https://doi.org/10.1016/j.aml.2012.01.036 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Cage, Girth, Vertex-connectivity, Vertex-cut, Lower Bounds, Matrix Technique, Minimum Order, Short Cycle,
Grup de recerca
COMBGRAF - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants