Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

A short proof of the odd-girth theorem

Autor
van Dam, E.; Fiol, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Electronic journal of combinatorics
Data de publicació
2012-08-09
Volum
19
Número
3
Pàgina inicial
1
Pàgina final
5
URL
http://www.combinatorics.org/ojs/index.php/eljc/article/view/v19i3p12/pdf Obrir en finestra nova
Paraules clau
Distance-regular graphs, Eigenvalues of graphs
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants