Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The melnikov method and subharmonic orbits in a piecewise-smooth system

Autor
Granados, A.; Hogan, S.; Martinez-seara, Tere
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
SIAM journal on applied dynamical systems
Data de publicació
2012
Volum
11
Número
3
Pàgina inicial
801
Pàgina final
830
DOI
https://doi.org/10.1137/110850359 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Heteroclinic connections, Melnikov method, Piecewise-smooth impact systems, Subharmonic orbits
Grup de recerca
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants