Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Mathematical Methods Applied to the Celestial Mechanics of Artificial Satellites

Autor
Prado, A.; Zanardi, M.; Yokoyama, T.; Giuliatti, S.; Masdemont, J.J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical problems in engineering
Data de publicació
2012
Volum
2012
Pàgina inicial
1
Pàgina final
7
DOI
https://doi.org/10.1155/2012/979752 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/16731 Obrir en finestra nova
URL
http://www.hindawi.com/journals/mpe/2012/979752/ Obrir en finestra nova
Citació
Prado, A. [et al.]. Mathematical Methods Applied to the Celestial Mechanics of Artificial Satellites. "Mathematical problems in engineering", 2012, vol. 2012, p. 1-7.
Grup de recerca
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants

  • Bertachini A. Prado, Antonio F.  (autor)
  • Zanardi, Maria Cecilia  (autor)
  • Yokoyama, Tadashi  (autor)
  • Giuliatti Winter, Silvia Maria  (autor)
  • Masdemont Soler, Josep Joaquim  (autor)

Arxius