Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Families of small regular graphs of girth 5

Autor
Abreu, M.; Araujo-Pardo, G.; Balbuena, C.; Labbate, D.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete mathematics
Data de publicació
2012-09-28
Volum
312
Número
18
Pàgina inicial
2832
Pàgina final
2842
DOI
https://doi.org/10.1016/j.disc.2012.05.020 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Small Regular Graphs, Cage, Girth, Amalgam
Grup de recerca
COMBGRAF - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants