Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Semilocal convergence of secant-like methods for differentiable and nondifferentiable operator equations

Autor
Ezquerro, J.A.; Grau, M.; Hernández, M.A.; Noguera, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of mathematical analysis and applications
Data de publicació
2013-02-01
Volum
398
Número
1
Pàgina inicial
100
Pàgina final
112
DOI
https://doi.org/10.1016/j.jmaa.2012.08.040 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1209710~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
MMAC - Models Matemàtics aplicats a les ciencies humanes i de la natura

Participants

  • Ezquerro, José Antonio  (autor)
  • Grau Sanchez, Miguel  (autor)
  • Hernández Verón, Miguel Ángel  (autor)
  • Noguera Batlle, Miguel  (autor)