Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Optimal higher order Delaunay triangulations of polygons

Autor
Silveira, R.I.; Kreveld, M. van
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Computational geometry: theory and applications
Data de publicació
2009
Volum
42
Número
8
Pàgina inicial
803
Pàgina final
813
DOI
https://doi.org/10.1016/j.comgeo.2008.02.006 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1237427~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
CGA -Computational Geometry and Applications

Participants