Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Exponentially small splitting of separatrices beyond Melnikov analysis: Rigorous results

Autor
Baldoma, I.; Fontich Julia, Ernest; Guardia, M.; Martinez-seara, Tere
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of differential equations
Data de publicació
2012-12-15
Volum
253
Número
12
Pàgina inicial
3304
Pàgina final
3439
DOI
https://doi.org/10.1016/j.jde.2012.09.003 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants