Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The fractal Hilbert monopole: a two-dimensional wire

Autor
Anguera, J.; Puente, C.; Martínez, E.; Rozan, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Microwave and optical technology letters
Data de publicació
2003-01-20
Volum
36
Número
2
Pàgina inicial
102
Pàgina final
104
DOI
https://doi.org/10.1002/mop.10687 Obrir en finestra nova
URL
http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/mop.10687/pdf Obrir en finestra nova

Participants

  • Anguera Pros, Jaume  (autor)
  • Puente Baliarda, Carles  (autor)
  • Martínez Ortigosa, Enrique  (autor)
  • Rozan, Edouard  (autor)