Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

An easier proof of the maximal arcs conjecture

Autor
Ball, S.; Blokhuis, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Proceedings of the American Mathematical Society
Data de publicació
1998-11-01
Volum
126
Número
11
Pàgina inicial
3377
Pàgina final
3380
URL
http://www.ams.org/journals/proc/1998-126-11/S0002-9939-98-04653-X/S0002-9939-98-04653-X.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants