Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the number of slopes of the graph of a function defined on a finite field

Autor
Blokhuis, A.; Ball, S.; Brouwer, A.; Storme, L.; Szonyi, T.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of combinatorial theory. Series A
Data de publicació
1999-11-01
Volum
86
Número
1
Pàgina inicial
187
Pàgina final
196
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants

  • Blokhuis, Aart  (autor)
  • Ball, Simeon Michael  (autor)
  • Brouwer, Andries  (autor)
  • Storme, Leo  (autor)
  • Szonyi, Tamas  (autor)