Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The classification of maximal arcs in small Desarguesian planes

Autor
Ball, S.; Blokhuis, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Bulletin of the Belgian Mathematical Society. Simon Stevin
Data de publicació
2002-11-01
Volum
9
Número
3
Pàgina inicial
433
Pàgina final
445
URL
http://projecteuclid.org/euclid.bbms/1102715068 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants