Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Transition map and shadowing lemma for normally hyperbolic invariant manifolds

Autor
Delshams, A.; Gidea, M.; Roldan, P.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete and continuous dynamical systems. Series A
Data de publicació
2012
Volum
33
Número
3
Pàgina inicial
1089
Pàgina final
1112
DOI
https://doi.org/10.3934/dcds.2013.33.1089 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Arnold diffusion, Hamiltonian instability, The three-body problem
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants