Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Gauge transformations, twisted Poisson brackets and Hamiltonization of nonholonomic systems

Autor
Balseiro, P.; Garcia Naranjo, L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Archive for rational mechanics and analysis
Data de publicació
2012
Volum
205
Número
1
Pàgina inicial
267
Pàgina final
310
DOI
https://doi.org/10.1007/s00205-012-0512-9 Obrir en finestra nova
URL
http://link.springer.com/article/10.1007%2Fs00205-012-0512-9?LI=true Obrir en finestra nova

Participants

  • Balseiro, Paula  (autor)
  • Garcia-Naranjo Ortiz de La Huerta, Luis Constantino  (autor)