Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Propagation in Fisher-KPP type equations with fractional diffusion in periodic media

Autor
Cabre, X.; Coulon, A.; Roquejoffre, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Comptes rendus de l'Académie des sciences. Série 1, Mathématique
Data de publicació
2012-09
Volum
350
Número
19-20
Pàgina inicial
885
Pàgina final
890
DOI
https://doi.org/10.1016/j.crma.2012.10.007 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions

Participants