Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The maximum dispersion problem

Autor
Fernandez, E.; Kalcsics, J.; Nickel, S.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Omega: the international journal of management science
Data de publicació
2013-08
Volum
41
Número
4
Pàgina inicial
721
Pàgina final
730
DOI
https://doi.org/10.1016/j.omega.2012.09.005 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Chromatic Number, Combinatorial Optimization, Dispersion, Education, Graph Theory
Grup de recerca
PROMALS - Grup de Recerca en Programació Matemática, Logística i Simulació

Participants