Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On G- and µ-space descriptions: Gibbs and Boltzmann entropies of symplectic coupled maps

Autor
Rondoni, L.; Pigolotti, S.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Physica scripta
Data de publicació
2012
Volum
86
Número
5
Pàgina inicial
1
Pàgina final
4
DOI
https://doi.org/10.1088/0031-8949/86/05/058513 Obrir en finestra nova
URL
http://iopscience.iop.org/1402-4896/86/5/058513/ Obrir en finestra nova
Grup de recerca
DONLL - Dinàmica no Lineal, Òptica no Lineal i Làsers

Participants

  • Rondoni, L.  (autor)
  • Pigolotti, Simone  (autor)