Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Ideal multipartite secret sharing schemes

Autor
Farràs Ventura, O.; Martí-Farré, J.; Padro, C.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of cryptology
Data de publicació
2012-07
Volum
25
Número
3
Pàgina inicial
434
Pàgina final
463
DOI
https://doi.org/10.1007/s00145-011-9101-6 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1209121~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions
MAK - Matemàtica Aplicada a la Criptografia

Participants