Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Geometric-type Sobolev inequalities and applications to the regularity of minimizers

Autor
Cabre, X.; Sanchón, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of functional analysis
Data de publicació
2012-01-01
Volum
264
Número
1
Pàgina inicial
303
Pàgina final
325
DOI
https://doi.org/10.1016/j.jfa.2012.10.012 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Mean Curvature Of Level Sets, Regularity Of Stable Solutions, Semilinear Equations, Sobolev Inequalities
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions

Participants