Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Nonlinear H-infinity control of nonsmooth time-varying systems with application to friction mechanical manipulators

Autor
Aguilar, L.; Orlov, Y.; Acho, L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Automatica
Data de publicació
2003-09-10
Volum
39
Número
9
Pàgina inicial
1531
Pàgina final
1542
URL
http://dx.doi.org/10.1016/S0005-1098(03)00148-1 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
CoDAlab - Control, Modelització, Identificació i Aplicacions

Participants